- PROTECH

Цена
€173 70 / 339 73 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Максимално изходно захранване | 1000 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Active PFC |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Platinum |
| Efficiency | 92% |
| +5V | 22 A (60 W) |
| +3.3V | 22 A (60 W) |
| +12V | 83.3 A (999.6 W) |
| -12V | 0.3 A (3.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 1 |
| 16-pin PCI Express 5.0 Connector | 1 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 4 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 5 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 135 мм |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Средно време между повреди | 100000 ч. |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Номинален Ток | 13 A |
| Максимална температура на околната среда | 50 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Тегло | 3.42кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 1000 |
| Форм фактор | ATX 3.0 |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Platinum |
| Модулност | Напълно модулно |
| PCIe захранващи конектори | 1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 135 |
| SATA конектори (count) | 12 |
| EPS/CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 160 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 3.42кг |
DeepCool PX1000-P 1000W 80 Plus Platinum, напълно модулно захранване
С DeepCool PX1000-P получавате захранване с безкомпромисна ефективност и надеждност. С мощност 1000W и сертификат 80 Plus Platinum, то намалява консумацията на енергия и отделянето на топлина, а напълно модулните плоски черни кабели улесняват управлението на кабелите за чист и организиран корпус.
Ключови Предимства
- Платинена ефективност — До 92% ефективност намалява загубите на енергия и генерирането на топлина.
- Напълно модулни плоски кабели — Свързвайте само необходимите кабели за безпроблемно и чисто окабеляване.
- 135mm FDB вентилатор — Лагер с флуидна динамика осигурява тиха и дълготрайна работа.
- Готово за ATX 3.0 и PCIe 5.0 — Вграден 12VHPWR конектор поддържа съвременни видеокарти с пикове на мощността.
- Цялостна защита — OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, SIP предпазват компонентите ви.
- 12-годишна гаранция — Дългосрочна надеждност, подкрепена от водеща в индустрията гаранция.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000 W |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Platinum |
| Форм фактор | ATX 3.0 |
| Модулност | Напълно модулно |
| Размер на вентилатора | 135 mm |
| Тип лагер | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Тип кабели | Плоски черни кабели |
| Размери (Ш x Д x В) | 150 x 160 x 86 mm |
| Защити | OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, SIP |
| Гаранция | 12 години |
Какво има в кутията
- Захранване DeepCool PX1000-P
- Мрежов кабел
- Комплект модулни кабели (включително 12VHPWR кабел)
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









