- PHILIPS

Цена
€268 99 / 526 10 лв
с ДДС
В Наличност


Изберете стойността.
Изберете 4K LED.Гледайте 8 милиона пиксела, работещи прецизно.Насладете се на 3D звук като на кино с Dolby Atmos.С безкрайния избор на Smart TV и безпроблемен гейминг става въпрос за европейско качество на цена, която отговаря на вашите нужди.Приближете.Изгубете се в детайлите.Това е прецизност, която надхвърля въображаемото.С Ultra HD екран с прецизност до последния пиксел за рязкост и реалистични детайли той изпълва всеки момент със спиращи дъха преживявания.С Dolby Atmos за звук, точно както е замислен от режисьора, и DTS:X за създаване на 3D звукови изживявания, все едно наистина сте там.Добавянето на това допълнително измерение на звука внася по-завладяващо изживяване в дома ви.Платформата Titan OS на Philips Smart TV предоставя това, което обичате да гледате, и то бързо.От поредици до сериали, от документални филми до драма – всичко, което искате, е на разположение само с едно натискане на бутон.Каквото и да искате да гледате, дръжте всички най-добри приложения за поточно предаване на една ръка разстояние лесно.Съвместимостта с Matter Smart Home означава, че можете да управлявате телевизора си чрез приложението Matter Smart Home или да управлявате телевизора си с глас чрез устройства с Alexa или чрез смарт високоговорителите на Google. По този начин гласът ви може да намира филми, предавания, да получава препоръки и много други.Телевизорът е съвместим с устройства с Alexa и Apple AirPlay.Изберете голям или малък телевизор.Вземете телевизор, който напълно отговаря на вашите нужди.От малък 43" екран до огромен 75" телевизор – избирайте от невероятната серия 7000 за по-интелигентен избор на телевизор.Очаквайте повече детайли.Подобрено качество на картината кадър по кадър.С по-голям акцент върху цветовете и контраста, тук дори най-тъмните моменти и най-ярките сцени стават по-ясни.Чуйте всяка дума с яснота.Усилване на вокалите позволява на слушателя да увеличава или намалява силата на звука на диалога, без това да се отразява на фоновия звук.По този начин няма да пропуснете нито един момент сега, когато всяко произнесено изречение звучи с по-голяма яснота.HDMI 2.1 и VRR ви помагат да извлечете най-доброто от конзолата си, с по-бърз геймплей и по-плавна графика.Със своята настройка за кратко закъснение при въвеждане, която се включва автоматично, когато включите конзолата си, сте готови за следващото ниво в игрите.Внимателно обмисленият дизайн се отличава с почти безрамков екран, стойка и дистанционно управление, изработено от рециклирана пластмаса.Бързо и лесно намиране на съдържание благодарение на Titan OS.И всеки дребен детайл е внимателно обмислен, чак до рециклираната опаковка с FSC сертификат и ръководството, което идва с нея.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart, YouTube, Netflix TV |
| Smart асистент | Google Assistant, Works with Alexa |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Аудио | 20W, 2x 10W full range speaker, AVL Mode, All Sound Style, Bass Enhancement, Dolby Atmos, Dolby Media Intelligence, Entertainment, Equalizer, Hearing Profile, Night Mode, Personal, Vocal Boost, DTS-X |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | - |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 53 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.1 x 25.6 x 67.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 100 mm |
| Други | TITAN OS, HDR+ HLG |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана, inch | 50 |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Да |
| Честота, Hz | 60 |
| Мрежа | Да |
| Bluetooth | Не |
| Безжична мрежа | Да |
| Консумация, kWh/1000h | 53 |
| Енергиен клас | E |
| Подкатегория | Телевизори 50" |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 11.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Philips 50PUS7000/12 – 50" 4K UHD Smart TV с Dolby Atmos & Titan OS
Потопете се в зашеметяващи 4K Ultra HD визуали и кино звук с Philips 50PUS7000/12. Създаден за любители на филми и геймъри, този телевизор предлага изключителна яснота, живи цветове и плавно движение.
Основни Предимства:
- Pixel Precise Ultra HD – Наслаждавайте се на детайлно изображение с резолюция 4K (3840 x 2160).
- HDR+ & HLG Поддръжка – По-дълбоки черни тонове, ярки светлини и подобрен контраст.
- Dolby Atmos Звук – Усещайте всеки експлозия и шепот с обемен 3D звук.
- Titan OS Smart TV – Гледайте любимите си приложения като Netflix и YouTube без усилие.
- VRR & Плавно Движение – Идеален за гейминг с намалено забавяне.
Технически Спецификации:
- Дисплей: 50" 4K UHD DLED, 3840 x 2160
- Тюнер: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
- Свързаност: 3x HDMI, 2x USB, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2
- Звук: 20W RMS, Dolby Atmos
- ОС: Titan OS
Надградете вашия телевизор с Philips 50PUS7000/12 – съчетание от иновации и стилен дизайн.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









