- A4TECH

Цена
€6 91 / 13 51 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Type
In-Ear
Specifications
Microphone: Yes
Cable length (mm)
3.5MM
Color
Black
Warranty
12 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Type | In-Ear |
| Color | Black |
| Cable length (mm) | 3.5mm |
| Warranty | 12 Months |
| Specifications | Microphone: Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Сребрист |
| Предназначение | Музика/Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 14 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ом |
| Тегло | 0.00кг |
A4Tech MK-790 Metallic In-Ear Слушалки
Насладете се на чист звук и удобни hands-free разговори с A4Tech MK-790 слушалките. Металният дизайн осигурява издръжливост и стил, а вътреушното поставяне гарантира комфорт при продължително слушане.
Ключови Предимства
- Отлично качество на звука — Балансирано аудио с ясни високи и дълбоки ниски честоти, идеално за музика и разговори.
- Вграден микрофон и дистанционно — Управлявайте възпроизвеждането и отговаряйте на обаждания, без да вадите телефона си.
- Издръжлив метален корпус — Елегантно метално покритие, което предпазва слушалките от ежедневно износване.
- Ергономичен вътреушен дизайн — Меки силиконови накрайници осигуряват сигурно и удобно прилягане, намалявайки външния шум.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вътреушни |
| Тип на връзката | Кабелни (3.5mm) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Сребрист металик |
| Предназначение | Музика / Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
Какво има в кутията
- A4Tech MK-790 слушалки
- 3 чифта силиконови накрайници (S/M/L)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





