- OUT OF THE BLUE

Цена
€12 27 / 24 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Часовникът работи с една батерия AA (не е включена в комплекта)
Размери: 5.20 x 21 x 25.20 см
Тегло: 538 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Материал | стъкло |
| Материал | стъкло |
| Цвят | зелен |
| Цвят | зелен |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Материал | Стъкло |
| Тип механизъм | Кварцов |
| Диаметър (cm) | 20 |
| Цвят | Многоцветен |
| Безшумен механизъм | Да |
| Стил | Винтидж |
| Захранване | Батерия |
| Тип цифри | Без цифри |
| С махало | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Стъклен стенен часовник Грамофон 20x20см
Добавете доза винтидж чар във вашия дом с този уникален стъклен часовник с класически дизайн на грамофон. Безшумният кварцов механизъм гарантира тиха работа, идеален за спални или офиси.
Ключови Предимства
- Безшумна работа — Плавна секундна стрелка без тиктакане, подходяща за тихи помещения.
- Винтидж стил — Мотивът на грамофон придава ретро елегантност на всяка стая.
- Издръжливо стъкло — Прозрачно, здраво стъкло с лесни за четене арабски цифри.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размери | 20 x 20 см |
| Материал | Стъкло |
| Тип механизъм | Кварцов |
| Захранване | Батерия (1x AA, не е включена) |
| Безшумен механизъм | Да |
| Стил | Винтидж |
| Форма | Квадратна |
Какво има в кутията
- 1x Стъклен часовник
- 1x Монтажни аксесоари
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




