КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PN850M-FC0W-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 850 W
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS GOLDCybenetics Gold certifiedCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
КОНЕКТОРИ: PCI-E Gen5 12VHPWR x 1PCI-Express 6+2 pin x 3Molex x 2SATA x 84+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Бял
РАЗМЕРИ: 150 x 140 x 86 mm
ДРУГИ: Equipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable, the PN850M provides up to 600W for modern GPUsEquipped with a dynamic 120 mm hydro bearing fanProtections: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741152
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
ФОРМАТ: ATX 3.1
ТИП: Active PFC
ЕФЕКТИВНОСТ: 90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Да
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Бял
РАЗМЕРИ: 150 x 140 x 86 mm
ГАРАНЦИЯ: 120 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412741152
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК850 W
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 2
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 3
КОНЕКТОРИSATA x 8
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИPCI-E Gen5 12VHPWR x 1
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТБял
РАЗМЕРИ150 x 140 x 86 mm
ДРУГИProtections: OPP/OVP/SCP/OTP/OCP/UVP/SIP/NLO
ДРУГИEquipped with a dynamic 120 mm hydro bearing fan
ДРУГИEquipped with a high-grade 105C-resistant 16AWG copper-core sleeved 12V-2x6 cable, the PN850M provides up to 600W for modern GPUs
ЕФЕКТИВНОСТ90%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОКДа
СертификатиCE
Сертификати80PLUS GOLD
СертификатиCybenetics Gold certified
Тегло2.70кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)850
МодулностНапълно модулно
PCIe захранващи конектори1x 16-пинов (12VHPWR), 4x 6+2-пинов
SATA конектори (count)6
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
Zero RPM режимДа
Дължина (mm)140
ЦвятБял
Тегло2.70кг
DeepCool PN850-M 850W захранване – 80 PLUS Gold, ATX 3.1, напълно модулно, бяло
С DeepCool PN850-M получавате модерно захранване с висока ефективност. Благодарение на напълно модулния дизайн и 80 PLUS Gold сертификат, то осигурява стабилно и икономично захранване за високопроизводителни системи. Вграденият 12V‑2x6 конектор гарантира съвместимост с най‑новите видеокарти, а 120‑милиметровият вентилатор работи тихо дори при натоварване.
Ключови Предимства
  • Поддръжка на 12V‑2x6 – Съвместим с ATX 3.1, включва роден 16‑пинов конектор за RTX 40 и бъдещи GPU.
  • 80 PLUS Gold ефективност – До 92% ефективност намалява топлината и сметките за ток.
  • Бял дизайн – Идеален за бели конфигурации с бял корпус и кабели.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност850 W
МодулностНапълно модулно
EPS/CPU конектори2x 4+4-пинов
SATA конектори6
Размер на вентилатора120 мм
ЦвятБял
Размери (Ш x Д x В)160 x 150 x 86 мм