- Garmin
- Ново

Безплатна Доставка


ПОКАЖЕТЕ ИМ, ЧЕ СТЕ БЕГАЧ
Forerunner 170 е специално разработеният GPS смарт часовник за бягане с персонализирани тренировъчни планове, подходящи за начинаещи, и разширени показатели за тренировки, които ще Ви помогнат да постигнете целите си.
1,2″ ЦВЕТЕН AMOLED ДИСПЛЕЙ | ДО 10 ДНИ ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА В РЕЖИМ НА СМАРТ ЧАСОВНИК | РАЗШИРЕНИ ТРЕНИРОВЪЧНИ ПОКАЗАТЕЛИ И НАСОКИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ | 80+ ВГРАДЕНИ СПОРТНИ ПРИЛОЖЕНИЯ | GARMIN COACH ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ТРЕНИРОВЪЧНИ ПЛАНОВЕ | СМАРТ ИЗВЕСТИЯ¹ И БЕЗКОНТАКТНИ ПЛАЩАНИЯ С GARMIN PAY™² |

ТЕМПО, РАЗСТОЯНИЕ, ПУЛС |
ЕЖЕДНЕВНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ТРЕНИРОВКИ |
GARMIN COACH |
|
|
|
ПЛАН
ДЪЛЪГ ЖИВОТ НА БАТЕРИЯТА | ВРЕМЕ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ |
| BODY BATTERY™ МОНИТОРИНГ НА ЕНЕРГИЯТА | МАРШРУТИ |
ПРОГНОЗИ ЗА СЪСТЕЗАНИЯ | ЗАСИЧАНЕ НА ДРЯМКА | ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА ЗДРАВЕТО НА ЖЕНАТА | СУТРЕШЕН ОТЧЕТ | ВЕЧЕРЕН ОТЧЕТ |
ПОДГОТОВКА
Часовникът непрекъснато измерва Вашия пулс, за да Ви помогне да прецените колко усилено работите по време на дейности3. | ВГРАДЕНА ДИНАМИКА НА БЯГАНЕ | VO2 MAX | ИНТЕНЗИВНИ МИНУТИ |
|
АУДИО ИЗВЕСТИЯ | ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА СТРЕСА | PULSE OX СЕНЗОР | CROSS TRAINING | HEALTH SNAPSHOT |
ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА АКТИВНОСТТА | ФИТНЕС ВЪЗРАСТ | БЪРЗА ТРЕНИРОВКА | ЗАПИСВАНЕ НА НАЧИН НА ЖИВОТ | HEALTH STATUS |
ИЗПЪЛНЕНИЕ
ВГРАДЕН GNSS | Вижте колко мощност прилагате към пътеката или пътя, за да можете да управлявате усилията си и да прецизирате обучението. | Докоснете се до 80+ вградени дейности, включващи колоездене, плуване в басейн, силови тренировки и други. | БЯГАНЕ НА ПИСТА | Планирайте стратегия за деня на състезанието с GPS-базирани насоки за темпото за избрано трасе или разстояние. |
СВЪРЗАНОСТ
Приятелите и семейството могат да следят местоположението Ви в реално време5 и да преглеждат предварително планирани трасета. | Ако не се чувствате в безопасност или ако часовникът ви усети, че е възникнал инцидент, часовникът Ви ще изпрати съобщение с Вашето местоположение на живо5. | ИЗПРАЩАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯ | СМАРТ ИЗВЕСТИЯ | ПРИЛОЖЕНИЕ GOOGLE MAPS™ |
Вижте информацията за Вашето здраве и фитнес, свържете се с приятели и много повече. | Добавете циферблати, полета с данни и приложения към Вашия сдвоен часовник. | GARMIN SHARE | GARMIN PAY БЕЗКОНТАКТНИ ПЛАЩАНИЯ |
2 Вижте текущата поддържана информация за държавата, платежната мрежа и банката издател.
3 Точност на проследяване на активността.
4 Това не е медицинско устройство и не е предназначено за употреба при диагностициране или наблюдение на каквото и да е медицинско състояние; вижте Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox не е наличен във всички страни.
5 Когато е сдвоено със съвместим смартфон. За изискванията и ограниченията на функциите за безопасност и проследяване вижте Garmin.com/safety.
6 Изисква както изпращачът, така и получателят на съобщения да имат инсталирано приложението Garmin Messenger на своите сдвоени смартфони.
SPOTIFY и логото на Spotify са сред регистрираните търговски марки на Spotify AB. Amazon Music и всички свързани лога са търговски марки на Amazon.com, Inc. или нейните филиали. iPhone е търговска марка на Apple Inc., регистрирана в САЩ и други страни. Android е търговска марка на Google LLC.
Инженерните подобрения са в ход и може да не са отразени в снимките, видеоклиповете и спецификациите.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 43 x 43 x 11.6 mm; Подходящ за китки с обиколка 126-203 мм. |
| Размери на дисплея | 1,2 инча (30,4 mm) диаметър |
| Тип на дисплея | AMOLED; възможност за винаги-включен режим |
| Резолюция на дисплея | 390 x 390 пиксела |
| Живот на батерията | Режим на смарт часовник |
| Воден рейтинг | 5 ATM |
| Памет | 4 GB |
| Материал на каишката | Силикон |
| Цветен екран | Да |
| Час / дата | Да |
| Аларма | Да |
| Таймер | Да |
| Хронометър | Да |
| Акселерометър | Да |
| Свързаност | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
| Смартфон съвместимост | iPhone® и Android™ |
| Синхронизиране на часа и датата посредством GPS | Да |
| Отброяване на крачките | Да |
| Изминато разстояние | Да |
| Toe-to-Toe™ предизвикателства | Да |
| Времето | Да |
| Намиране на телефона | Да |
| Съвместимост с Garmin Connect ™ Mobile | Да |
| Лента за активност (показва се след период на неактивност) | Да |
| Автоматична цел (ежедневна цел за крачки) | Да |
| Следене на съня (следи периодите на движение или спокоен сън) | Да |
| Изгорени калории | Да |
| Изкачени етажи | Да |
| Интензивни минути | Да |
| TrueUp™ | Да |
| Move IQ™ | Да |
| Physio TrueUp | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Материал на стъклото | Химически подсилено стъкло |
| LiveTrack | Да |
| Garmin Elevate™ вграден пулсомер | Да |
| Pulse Ox | Да |
| Сензор за околна светлина | Да |
| Съвместимост с Varia ™ радар | Да |
| Смарт известия | Да |
| Отговор/отхвърляне на обаждане с текст (само за Android ™) | Да |
| Календар | Да |
| Контролиране на музиката на смартфона | Да |
| Намиране на часовника | Да |
| Fitness Age | Да |
| Целодневно проследяване на стреса | Да |
| Body Battery™ | Да |
| Вграден пулсомер | Да |
| Хидратация | Да |
| Музика на часовника | До 500 песни |
| Налични фитнес профили | Strength, HIIT, Cardio and Elliptical Training, Stair Stepping, Floor Climbing, Indoor Rowing, Pilates, Yoga |
| GPS скорост и разстояние | Да |
| Персонализируеми страници с данни | Да |
| Интервални тренировки | Да |
| Auto Lap® | Да |
| VO2 max | Да |
| Сигнали за необичаен сърдечен ритъм | Да (висок и нисък) |
| Таймер за дишане за релаксация | Да |
| Женско здраве | Да |
| HR зони | Да |
| HR сигнали | Да |
| HR калории | Да |
| % HR max | Да |
| HR Broadcast (предава данните за пулса на сдвоени устройства) | Да |
| Налични профили за бягане | Running, Outdoor Track Running, Treadmill Running, Indoor Track Running, Trail Running, Virtual Running, Ultra Running |
| Каданс (осигурява броя на крачките в минута в реално време) | Да |
| Налични профили за колоездене | Biking, Indoor Biking, Mountain Biking, eBiking, eMountain Biking |
| Налични профили за плуване | Pool swimming, open water swimming |
| Материал на безела | Подсилен полимер |
| GPS | Да |
| GLONASS | Да |
| Galileo | Да |
| Компас | Да |
| Треньор на съня | Да |
| Кардио тренировки | Да |
| Силови тренировки | Да |
| HIIT тренировки | Да |
| Йога тренировки | Да |
| Пилатес тренировки | Да |
| Сваляне на тренировъчни планове | Да |
| Тренировъчен ефект (аеробен) | Да |
| Health snapshot | Да |
| HRV статус | Да |
| Уиджет за състезания | Да |
| Сигнали за време/разстояние (сигнали при достигане на целта) | Да |
| Измерване на пулса под вода | Да |
| Барометричен алтиметър | Да |
| Информация за слънцето и луната | Да |
| Налични аутдор профили | Hiking, Skiing, Snowboarding, XC Classic Skiing, Stand Up Paddleboarding, Rowing |
| Обратно до старта | Да |
| Час на изгрев / залез | Да |
| Термометър | Да |
| Connect IQ™ (изгледи на часа, уиджети, приложения и др.) | Да |
| Battery Saver - персонализиране за ниска мощност | Да |
| Разпознаване на типа загребване | Да |
| Auto Pause® | Да |
| Разширени тренировки | Да |
| Ръчно задаване на обиколка | Да |
| Аудио известия | Да |
| История за активностите в часовника | Да |
| Сутрешен доклад | Да |
| Време за възстановяване | Да |
| Съвместимост с крачкомер | Да |
| Съвместимост с Varia ™ фар | Да |
| Вертикална осцилация и съотношение | Да |
| Поддръжка на сензори за скорост и каданс | Да |
| Данни за плуване (разстояние, темпо, брой загребвания, калории) | Да |
| Данни за плуване в открити води (разстояние, темпо, калории) | Да |
| Connect IQ™ Store на устройството | Да |
| Ежедневни предложения за тренировки | Да |
| Динамика на бягането | Да |
| PacePro™ стратегии за темпо | Да |
| Сигнали за време и разстояние | Да |
| Running power | Да |
| Общо изкачване / спускане | Да |
| Основен таймер за почивка (от 0) (само за плуване в басейн) | Да |
| Жироскоп | Да |
| Навигация от точка до точка | Да |
| TracBack® | Да |
| UltraTrac режим | Да |
| Профил за надморската височина | Да |
| Вертикална скорост | Да |
| Up Ahead | Да |
| Разстояние до дестинацията | Да |
| Training Status (следи ефективността на тренировките) | Да |
| Training Load (общото натоварване за последните 7 дни) | Да |
| Тренировъчен ефект (анаеробен) | Да |
| Състезание срещу активност | Да |
| Време за финиширане | Да |
| Training readiness | Да |
| Training load focus | Да |
| % HRR | Да |
| Време за контакт със земята и баланс | Да (със съвместим аксесоар) |
| Дължина на крачката (в реално време) | Да |
| Performance condition (сравн. вашето съст. с фитнес ниво ви) | Да |
| Предсказател за състезанието | Да |
| Предсказател за състезание, специфичен за курса и времето | Да |
| Auto max HR | Да |
| Courses | Да |
| Drill logging (само за плуване в басейн) | Да |
| "Repeat on" таймер за почивка (само за в басейн) | Да |
| Тренировки за бягане | Да |
| Честота на дишане | Да |
| Сърдечна честота от външен HRM | Да (с HRM-Swim, HRM-Pro или HRM-Pro Plus) |
| Тегло | 0.04кг |
Garmin Forerunner® 170 - Music - Whitestone с каишка Whitestone/Cloud Blue
Подобрете бягането си с Garmin Forerunner® 170 Music – GPS смарт часовник, създаден за атлети, които искат производителност и стил. С вградена музика и разширени тренировъчни показатели можете да оставите телефона си и да се фокусирате върху целите си. Елегантният корпус Whitestone в комбинация с каишка Whitestone/Cloud Blue придава свеж, модерен вид на вашата спортна екипировка.
Ключови Предимства
- Вградена музика — Съхранявайте до 500 песни и се свързвайте с Bluetooth слушалки за слушане без телефон.
- Разширени тренировъчни показатели — Проследявайте VO2 max, тренировъчно натоварване и време за възстановяване, за да оптимизирате представянето си.
- Garmin Coach — Получавайте безплатни адаптивни тренировъчни планове, съобразени с вашите цели, директно на китката ви.
- Мониторинг на здравето — Следете пулса, съня и стреса с 24/7 проследяване на здравословното състояние.
- Интелигентни известия — Получавайте имейли, съобщения и предупреждения директно на часовника си, когато е сдвоен със съвместим смартфон.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Дисплей | 1.2" видим при слънчева светлина, трансфлективен memory-in-pixel (MIP) |
| Живот на батерията | До 7 дни в режим смарт часовник; до 6 часа в GPS режим с музика |
| Музикална памет | До 500 песни |
| Сензори | GPS, GLONASS, Galileo, Garmin Elevate™ пулсомер на китката, компас, акселерометър |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Свързаност | Bluetooth®, ANT+® |
| Съвместимост | iPhone®, Android™ |
| Материал на каишката | Силикон |
| Материал на корпуса | Подсилен с фибростъкло полимер |
| Тегло | 38 г (само корпус) |
Какво има в кутията
- Garmin Forerunner® 170 - Music часовник с каишка Whitestone/Cloud Blue
- Кабел за зареждане/данни
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





































