- Garmin

Безплатна Доставка


Премиум CHIRP и сканиращ сонарен модул
- Премиум мрежови сонар
- Включва двуканален 1 kW CHIRP, плюс CHIRP SideVü и ClearVü сканиращи сонари за най-чисти изображения (сондите се продават отделно)
- Осигурява откриване на риба и следене на дъното за сериозни спортни риболовци
- Различава множество малки рибки, близо една до друга
- Работи до дълбочини от 1,524 м.
GSD 25 е премиум сонар за работа в мрежа, със съвместимите ни картографи и сонди. Има двуканален 1 kW CHIRP, плюс Garmin CHIRP ClearVü и SideVü . Изображенията, пратени от него на екрана на картографа, са чисти и прецизни, за да може на ключови за риболова дълбочини да разберете дали не виждате множество дребни рибки в група вместо това, което търсите. Работи до 1,524 м дълбочина.
Изберете Garmin сонда
Имаме специални сонди, които са проектирани за този сонар. Избирайки правилната за Вас, ще си осигурите най-добро представяне.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 251 мм × 192 мм × 66 мм |
| Консумация на енергия | 26.84 W максимум |
| Температурен диапазон | от -15°C до 70°C |
| Поддържани честоти | Traditional |
| Поддържани честоти | Traditional: 50/200, 77/200, 83/200 Single Channel CHIRP: 40-250 Dual Channel CHIRP: 40-250 SideVü/ClearVü: CHIRP 455/800 & CHIRP 260/455 (в зависимост от сондата) |
| Изходна мощност | 1 kW |
| Тегло | 770 гр. |
| Максимална дълбочина | 1,524 м. |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| ClearVü | да с CHIRP |
| SideVü | да с CHIRP |
| Garmin Marine Network ™ портове | 1 |
| Тегло | 0.77кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | Няма дисплей |
| Резолюция на дисплея | Няма дисплей |
| Сензорен екран | Не |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Не |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 750 m |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Предварително заредени карти | Не |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | Повърхностен монтаж |
| Тегло | 0.77кг |
Garmin GSD 25 ClearVu, SideVu и традиционен сонарен модул 010-01159-00
Разширете възможностите на вашия Garmin картплотер с модула GSD 25. Той осигурява кристално ясен ClearVu и SideVu сканиращ сонар, както и традиционен CHIRP, за пълна подводна визуализация при търсене на риба и структури.
Ключови Предимства
- Троен сонар — Комбинира ClearVu, SideVu и традиционен CHIRP за разнообразно подводно изобразяване.
- Висококачествено сканиране — ClearVu предоставя почти фотографски изображения на риба и структура под лодката.
- Широко странично покритие — SideVu сканира до 600 фута от всяка страна, помагайки ви да откриете риба и да покриете повече вода бързо.
- Лесна интеграция — Свързва се лесно със съвместими Garmin картплотери чрез мрежов кабел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 750 m (традиционен CHIRP) |
| Вграден сонар | Да |
| Свързаност | Ethernet, NMEA 2000 |
| Водоустойчивост | IPX7 |
Какво има в кутията
- Garmin GSD 25 сонарен модул
- Захранващ кабел
- Монтажен комплект
- Инструкции за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












