- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗБОРЪТ Е ТВОЙ
Вижте рибата и структурата в максимални детайли, когато изберете цвета на дисплея, местоположението си и сонара си за деня Ви за риболов с STRIKER Vivid 7
Избраният от Вас сонарен цвят говори много за Вашия стил на риболов. Добре, че има 7 нови ярки опции. | Какъв изглед. Използвайте включената сонда, за да получите CHIRP традиционно, ClearVü,и SideVü сканиране. | Никога повече не губете важно място. Използвайте маркирането на точки, за да намерите пътя обратно. | Това, което е под повърхността на водата, изглежда доста добре с 1” контури. |

ЯСЕН, ЦВЕТЕН СОНАР |
СОНДА |
МАРКИРАНЕ НА ТОЧКИ |
GPS С ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ |
QUICKDRAW CONTOURS |
ВКЛЮЧЕНО МОНТАЖНО |
WI-FI СВЪРЗВАНОСТ |
Добавете преносим риболовен комплект за риболов на лед.

1 Изисква приложението ActiveCaptain на Wашия съвместим смартфон, сдвоен с STRIKER Vivid 7; вижте Garmin.com/ble
Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 23.5 x 14.0 x 5.8 см |
| Тип на дисплея | WVGA |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Поддържани честоти | Traditional: 50/77/200 kHz; CHIRP (mid and high); ClearVü и SideVü 260/455/800 kHz; |
| Изходна мощност | 500 W (RMS) |
| Допълнително | Един 4-пинов порт на сондата; Quickdraw Contours; Вграден GPS; Маркиране на точки; Course over Ground (COG); Current draw @ 12V: 0.40A; |
| Dual-frequency (50/200 kHz) | Да |
| Тегло | 0.8 кг. |
| Dual-beam (77/200 kHz) | Да |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Заключване за дъното | Да |
| Дневник на температурата на водата и графика | Да |
| Разделяне на екрана | Да |
| Ultrascroll® (показва рибата при по-високи скорости на лодка) | Да |
| Fish Symbol ID (помага за идентифициране на рибата) | Да |
| AutoGain технология | Да |
| Регулируема линия на дълбочината | Да |
| А-scope (рибата преминаваща през лъча на сондата в реално време) | Да |
| Включен сензор за температура на водата | Да |
| Безжична връзка | Да |
| Тегло | 0.80кг |
Garmin Без сонда 010-02553-02 – Безжичен монитор за сърдечен ритъм
Подобрявайте тренировките си с Garmin 010-02553-02 – високотехнологичен безжичен монитор за сърдечен ритъм, създаден за спортисти, които искат прецизност. Без неудобни гръдни сонди, този ергономичен ръкав осигурява комфорт и точни данни за сърдечния ритъм на вашето Garmin устройство.
Основни предимства:
- Без дискомфорт от гръдна сонда – Тренирайте свободно без ограничения.
- Оптичен сензор за сърдечен ритъм – Измервания с медицинска точност.
- Лесно свързване – Съвместим с Garmin часовници и фитнес приложения.
- Устойчив на пот и вода – Подходящ за интензивни тренировки.
- Дълъг живот на батерията – До 8 часа работа с едно зареждане.
Технически спецификации:
- Съвместимост: Garmin часовници & ANT+/Bluetooth® устройства
- Батерия: Литиево-йонна (включена)
- Водоустойчивост: IPX7 (устойчив на пот и дъжд)
Идеален за бегачи, колоездачи и фитс ентусиасти, които търсят надежден мониторинг на сърдечния ритъм. Използвайте иновативните технологии на Garmin!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














