- Garmin

Безплатна Доставка


ИЗБОРЪТ Е ТВОЙ
Вижте рибата и структурата в максимални детайли, когато изберете цвета на дисплея, местоположението си и сонара си за деня Ви за риболов с STRIKER Vivid 9
Избраният от Вас сонарен цвят говори много за Вашия стил на риболов. Добре, че има 7 нови ярки опции. | Какъв изглед. Използвайте включената сонда, за да получите CHIRP традиционно, ClearVü,иSideVü сканиране. | Никога повече не губете важно място. Използвайте маркирането на точки, за да намерите пътя обратно. | Това, което е под повърхността на водата, изглежда доста добре с 1” контури. |

ЯСЕН, ЦВЕТЕН СОНАР |
СОНДА |
МАРКИРАНЕ НА ТОЧКИ |
GPS С ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ |
QUICKDRAW CONTOURS |
ВКЛЮЧЕНО МОНТАЖНО |
WI-FI СВЪРЗВАНОСТ |
Добавете преносим риболовен комплект за риболов на лед.

Wi-Fi е регистрирана търговска марка на Wi-Fi Alliance.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 28.2 x 16.5 x 6.0 см |
| Тип на дисплея | WVGA |
| Резолюция на дисплея | 800 x 480 пиксела |
| Поддържани честоти | Traditional: 50/77/200 kHz; CHIRP (mid and high); ClearVü и SideVü 260/455/800 kHz; |
| Изходна мощност | 500 W (RMS) |
| Допълнително | Един 4-пинов порт на сондата; Quickdraw Contours; Вграден GPS; Маркиране на точки; Course over Ground (COG); Current draw @ 12V: 0.40A; |
| Dual-frequency (50/200 kHz) | Да |
| Тегло | 1.1 кг. |
| Dual-beam (77/200 kHz) | Да |
| Воден рейтинг | IPX7 |
| Заключване за дъното | Да |
| Дневник на температурата на водата и графика | Да |
| Разделяне на екрана | Да |
| Ultrascroll® (показва рибата при по-високи скорости на лодка) | Да |
| Fish Symbol ID (помага за идентифициране на рибата) | Да |
| AutoGain технология | Да |
| Регулируема линия на дълбочината | Да |
| А-scope (рибата преминаваща през лъча на сондата в реално време) | Да |
| Включен сензор за температура на водата | Да |
| Безжична връзка | Да |
| Тегло | 1.10кг |
Garmin 010-02554-02 – GPS нашийник за активни домашни любимци
Грижете се за вашия любимец с Garmin 010-02554-02 – GPS нашийник с висока точност и издръжливост. Идеален за ловци, туристи и собственици на кучета, този продукт предлага реално проследяване, дълга батерия и устойчивост на тежки условия, така че вашето куче да е безопасно във всяка среда.
Основни предимства:
- Точно проследяване: GPS и GLONASS за сигурност дори в гъсти гори или отдалечени зони.
- Голям обхват: До 14 км (зависи от средата) – свобода за изследване.
- Устойчив и водоустойчив: Степен на защита IPX7, подходящ за плуване.
- Дълъг живот на батерията: До 5 дни в режим на проследяване.
- Лек и удобен: Дизайн, който не дразни кожата на кучето.
Технически спецификации:
- SKU: 010-02554-02
- Съвместимост: Работи с Garmin Alpha/TT/TT 15/TT 15 Mini устройства.
- Батерия: Литиево-йонна (включена).
Забележка: Изисква съвместим Garmin приемник (продава се отделно).
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














