- Garmin

Безплатна Доставка


ВСИЧКИ ИНСТРУМЕНТИ ЗА УСПЕШЕН РИБОЛОВ
С големи, ясни сензорни дисплеи, които могат да се четат на слънчева светлина, тези многофункционални картографи предоставят цял свят от възможности за търсене на риба на една ръка разстояние. Те поддържат Garmin Navionics+™ и Garmin Navionics Vision+™ карти, а вариантите със сонда добавя Ultra High-Definition сканиране, както и традиционен CHIRP сонар.
10″ ИЛИ 12″ СЕНЗОРНИ ЕКРАНИ | ПОДДЪРЖА LIVESCOPE™1 И ОЩЕ | ПОДДЪРЖА GARMIN NAVIONICS+™ И GARMIN NAVIONICS VISION+™ КАРТИ | БЕЗЖИЧНО - СПОДЕЛЯЙТЕ СОНАР, ПЪТНИ ТОЧКИ И МАРШРУТИ2 | ПРАВЕТЕ ЗАПИС НА ЕКРАНА ЗА СПОДЕЛЯНЕ НА УЛОВЕНАТА РИБА | MULTI-BAND GPS ЗА ПОДОБРЕНА ТОЧНОСТ НА ПОЗИЦИЯТА |

LIVESCOPE™ ПОДДРЪЖКАСерията ECHOMAP Ultra 2 поддържа пълната гама LiveScope сонарни продукти за сканиране на живо (сондите се продават отделно). |
ВГРАДЕНО UHD СКАНИРАНЕ |
VIVID ЦВЕТОВЕ |
КАРТИ |
БЕЗЖИЧНА МРЕЖА |
ОСТАНЕТЕ СВЪРЗАНИ
MULTI-BAND GPS | NMEA 2000® МРЕЖОВА СЪВМЕСТИМОСТ | ACTIVECAPTAIN® ПРИЛОЖЕНИЕ | FORCE® ТРОЛИНГ МОТОР | ВЗЕМЕТЕ ГО С ВАС |
1 LiveScope™ системата се продава отделно
2 Само чрез безжична връзка един към един
3 Сонарът LiveScope не може да се споделя безжично между два картографа ECHOMAP Ultra 2 или ECHOMAP UHD2
4 Изисква приложението ActiveCaptain на Вашия съвместим смартфон, свързан с Вашия картограф от серия ECHOMAP Ultra 2
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 29.5 x 19.5 x 9.8 cm (11.6″ x 7.7″ x 3.9″) |
| Размери на дисплея | 21.7 x 13.6 см.; 21.7 cm диагонал |
| NMEA 2000® съвместимост | Да |
| Тип на дисплея | WXGA, IPS |
| Резолюция на дисплея | 1280 x 800 пиксела |
| Приемник | 10 Hz |
| Тегло | 1.8 кг. |
| Допълнителна памет | 2 microSD Cards |
| Точки/любими/местоположения | Точки - 5000; Точки за следене - 50 000; Тракове - 50 запазени трака; Навигационни маршрути - 100; |
| ClearVü | Вградено 260/455/800/1000/1200 kHz |
| SideVü | Вградено 260/455/800/1000/1200 kHz |
| ActiveCaptain съвместимост | Да |
| Сензорен екран | Да |
| Garmin Marine Network ™ портове | 2 (големи конектора) |
| Мощност | 600 W |
| BeiDou | Да |
| WAAS поддръжка | Да |
| Multi-band, multi-constellation GPS поддръжка | Да |
| GPS | Да |
| AIS поддръжка | Да |
| GLONASS | Да |
| DSC поддръжка | Да |
| Galileo | Да |
| FUSION-Link™ поддръжка | Да |
| Традиционно сканиране | Вградено (едноканален CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| Водоустойчивост (IP рейтинг) | IPX7 |
| Тегло | 1.80кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея (in) | 10 |
| Резолюция на дисплея | 1280x720 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара (m) | 700 |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
| Тип монтаж | С конзола, За вграждане |
| Тегло | 1.80кг |
Garmin ECHOMAP™ Ultra 2 102sv - 10" Картплотър (без сонда)
Изживейте превъзходна навигация и откриване на риба с Garmin ECHOMAP Ultra 2 102sv. Този 10-инчов картплотър разполага с ярък, четим на слънчева светлина дисплей и вграден сонар, който ви дава кристално ясни подводни изображения. Идеален за сериозни риболовци и лодкари, които изискват висока производителност при картографиране и сонар.
Ключови Предимства
- 10-инчов дисплей, четим на слънчева светлина — Ултра-ярък екран с резолюция 1280x720 осигурява отлична видимост дори при пряка слънчева светлина.
- Вграден CHIRP, ClearVü и SideVü сонар — Получете детайлни изображения на риба и структура с усъвършенстваните сонарни технологии на Garmin. (Сондата се продава отделно.)
- Предварително заредени BlueChart g3 карти — Навигирайте уверено с подробни крайбрежни карти, включително засенчване на плитки води и етикети за дълбочина.
- Множество опции за свързаност — Свържете се чрез Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet и ANT+ за безпроблемна интеграция с други морски електронни устройства.
- Издръжлив и водоустойчив — IPX7 водоустойчивост предпазва от пръски и дъжд.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на дисплея | 10 инча |
| Резолюция на дисплея | 1280 x 720 |
| Сензорен екран | Да |
| Вграден сонар | Да |
| Вграден GPS | Да |
| Водоустойчивост | IPX7 |
| Сонарни честоти | CHIRP, ClearVü, SideVü |
| Максимална дълбочина на сонара | 700 м |
| Свързаност | Wi-Fi, Bluetooth, NMEA 2000, Ethernet, ANT+ |
| Предварително заредени карти | Да |
| Съвместим с радар | Да |
Какво има в кутията
- Garmin ECHOMAP Ultra 2 102sv Картплотър
- Захранващ кабел
- Конзола за монтаж
- Защита от слънце
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.

























